Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX niedzielę zwykłą w ciągu roku  17.10.2021r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dla dorosłych i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o g.17.30. w niedzielę o 18.30; dla Dzieci Komunijnych i wszystkich Dzieci i ich opiekunów od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
  2. W poniedziałek zawierzamy Bogu Lekarzy, Pielęgniarki i wszystkich Pracowników Służby Zdrowia, życząc przez wstawiennictwo św. Łukasza opieki Opatrzności Bożej zdrowia i życzliwości od ludzi.
  3. Modlitwa uwielbienie, we wtorek po Mszy św. wieczornej zaprasza Odnowa w Duchu Świętym.
  4. Spotkanie liderów wszystkich grup i wspólnot parafialnych w środę po Mszy św. wieczornej.
  5. W czwartek 10 o godz. 18.00 Msza Święta wotywna o św. Michale Archaniele, następnie spotkania Bractwa Szkaplerza Św. Michała Archanioła.
  6. Godzina Święta w czwartek od godz. 22.00 w kościele.
  7. W piątek wspomnienie liturgiczne Jana Pawła II. Podczas Mszy św. wieczornej będziemy modlić się w intencji Członkiń i Opiekuna Grupy Miłosierdzia za wstaw. Św. Papieża Miłosierdzia.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się tydzień misyjny dzieci prowadzą akcję opatrunek na ratunek. Opatrunki przeznaczone do placówek misyjnych można składać w pojemniku przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego.
  9. Taca z niedzieli misyjnej przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła.
  10. Zbliża się listopad, pamiętajmy o naszych zmarłych polecanych w wypominkach. Karty wspominkowe są przy wyjściu z kościoła. Prosimy o czytelne wypisywanie imion naszych zmarłych. Dziękujemy za składane ofiary wypominkowe będące wyrazem naszego poświecenia i troski by modlitwa trwała w Kościele, za „dusze które są w reku Boga”.
  11. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Św. Elżbiety, Matki Bożej Królowej Polski.
  12. Polecamy prasę katolicką,: Niedziela, Gość Niedzielny.