Ogłoszenia duszpasterskie na 30 niedzielę zwykłą  25.10.20r.

1.    W ostatnią niedzielę października składamy modlitwy i wdzięczność wobec budowniczych i ofiarodawców naszego kościoła. Modlitwą obejmujemy również obecnych tu modlących się i ofiarodawców na rzecz rzeźby św. Jana Pawła II. W ostatnim tygodniu od jednej rodziny 100zł, od jednej rodziny 200zł i od jednej rodziny 300zł.  Bóg zapłać.

2.     Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dla dorosłych i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o g.17.30. w niedzielę o 18.30;
# dla Dzieci Komunijnych i wszystkich Dzieci i ich opiekunów od poniedziałku do piątku o godz. 16.30;

3.    Modlitwę różańcową w tym tygodniu prowadzą Róże św. Teresy o Dzieciątka Jezus, św. Klary i  św. Dominika.  Zmiana Róż Żywego Różańca w listopadzie zaplanowana jest na środę 4 listopada na Mszy wieczornej.

4.    1listopada Uroczystość Wszystkich Świętych, nie będzie Mszy św. na Cmentarzu Komunalnym. Msze św. w naszym kościele wg porządku niedzielnego 7.30; 9.00; 10.30; 12.00;13.30;19.00.

5.    Pamiętajmy o naszych zmarłych polecanych w wypominkach. Tym którzy dali nam życie, tym z którymi szliśmy przez życie jesteśmy winni pamięć i wdzięczność. Polecajmy naszych zmarłych w modlitwach wypomikowych. Karty wypominkowe są przy wyjściu z kościoła.

6.    W tym tygodniu skorzystajmy ze spowiedzi, aby móc ofiarować odpusty za dusze naszych zmarłych

7.    Kancelaria: ze względu na ogłoszoną czerwona strefę w całym kraju prosimy o korzystanie z kancelarii drogą elektroniczną; Do kancelarii możemy zajść w poniedziałki, środy i piątki po Mszy wieczornej.

8.    Polecamy prasę: Niedziela: temat trudny bo, o dorosłych dzieciach alkoholików- warto doczytać; Jakie są zasady zdalnej pracy- by nie było problemów ; Gość Niedzielny: o migracji sąsiadów czyli Ukraińcy w Polsce; czym jest tak naprawdę moc zaufania; o aktorze który znał się na ludzkiej duszy.

9.    Spotkanie Apostolatu Maryjnego, we wtorek na Mszy św. i po Mszy św. dalsza cześć modlitewna.

10    Dziękujemy za ofiary przelewane na konto parafii na bieżące utrzymanie parafii na opłaty wobec obsługi parafii i budynku duszpasterskiego.

11.    W sobotę 31 października zakończenie nabożeństw różańcowych na Filiach Grzybowa, Drzecin, Lisów okazja do spowiedzi o godz. 16.30. Skorzystajmy z tej możliwości.

Solenizantom, Jubilatom, Gościom i Parafianom  życzymy obfitości wszelkich łask. Przez wstawiennictwo św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza błagajmy o ustanie epidemii zagrażającej ludzkiemu istnieniu.   Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.