1

INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA – 25 X 2020

 

O łaskę zdrowia dla Emilii

7.30

+ Zenon DORUCHOWSKI int od uczestników pogrzebu

9.00

+ Wiktor PUDŁOWSKI  7 rocz. śm

9.00

++ z rodz. NESFER, KOCHANOWSKICH, WYPRZAŁ

10.30   φ

ZA PARAFIAN

10.30  

O uzdrowienie rodu wedle drzewa genealogicznego ofiarodawcy Mszy świętych przebłagalnych
 i uwolnienie od skutków przekleństw, złorzeczeń, wszelkich grzechów i bluźnierstw 

12.00  

+ Józef SERGIEJ int od uczestników pogrzebu

12.00  

+ Jan, Monika, Agnieszka, ŚWIEDZIŃSCY; + Franciszek ZIELIŃSKI, +Jan, Helena WESOŁOWSCY, + dusze czyśćcowe

13.30

Dzięk – błag w int Beaty w 40 rocz. urodzin

13.30  

+ Zygmunt MROZIŃSKI – msza św. gregoriańska 25

19.00

+ Joanna, Janusz STANIAK, +Janina GAMCYK, +Leon TRELKO

19.00

+ Ryszard WEKWERTH

PONIEDZIAŁEK – 26 X 2020

7.00

O zdrowie i Boże bł dla Elizy

7.00    

O uzdrowienie rodu wedle drzewa genealogicznego ofiarodawcy Mszy świętych przebłagalnych
 i uwolnienie od skutków przekleństw, złorzeczeń, wszelkich grzechów i bluźnierstw 

18.00

+ Zygmunt MROZIŃSKI – msza św. gregoriańska 26

18.00  

+ Stanisław SOBIERALSKI int. od bratanicy Beaty z Mężem i rodz.

18.00  

+ Jerzy SZUBERT 16 rocz. śm.

WTOREK – 27 X 2020

 7.00

O uzdrowienie rodu wedle drzewa genealogicznego ofiarodawcy Mszy świętych przebłagalnych
 i uwolnienie od skutków przekleństw, złorzeczeń, wszelkich grzechów i bluźnierstw 

18.00

Apostolat – O ulgę w cierpieniu i miłosierdzie Boże dla Ks. Józefa

18.00  

+ Zygmunt MROZIŃSKI – msza św. gregoriańska 27

ŚRODA – 28 X 2020

7.00

W int. Tadeusza MICHALAKA i Jego Rodziny

7.00    

O uzdrowienie rodu wedle drzewa genealogicznego ofiarodawcy Mszy świętych przebłagalnych
 i uwolnienie od skutków przekleństw, złorzeczeń, wszelkich grzechów i bluźnierstw   

18.00

NOWENNOWA

18.00

+ Tadeusz ŁUCKIEWICZ z racji imienin o Boże Miłosierdzie z podziękowaniem za wszelkie łaski otrzymane w życiu

18.00  

Dzięk. – błag Elżbieta i Grzegorz 25 rocz. ślubu

18.00  

+ Zygmunt MROZIŃSKI – msza św. gregoriańska 28

CZWARTEK – 29 X 2020

7.00

+ Marian ZUBACZEWSKI, + rodzice: Michalina i Ludwik, siostra Malwina

18.00

ŚW. MAKSYMILIAN

18.00

O uzdrowienie rodu wedle drzewa genealogicznego ofiarodawcy Mszy świętych przebłagalnych
 i uwolnienie od skutków przekleństw, złorzeczeń, wszelkich grzechów i bluźnierstw   

18.00

+ Zygmunt MROZIŃSKI – msza św. gregoriańska 29

18.00

+ Krystyna DOGODA 23 rocz. śm.

PIĄTEK – 30 X 2020

7.00

O uzdrowienie rodu wedle drzewa genealogicznego ofiarodawcy Mszy świętych przebłagalnych
 i uwolnienie od skutków przekleństw, złorzeczeń, wszelkich grzechów i bluźnierstw 

18.00

+ Paweł, Maria, Andrzej KONDAREWICZ

18.00

+ Zygmunt MROZIŃSKI – msza św. gregoriańska 30

18.00

Za żyjących i zmarłych z rodziny TIMOFIEJCZYKÓW i JABŁOŃSKICH

SOBOTA – 31 X 2020

7.00

O zdrowie i Boże bł. dla Zenobii SAMELSKIEJ

18.00

O uzdrowienie rodu wedle drzewa genealogicznego ofiarodawcy Mszy świętych przebłagalnych
 i uwolnienie od skutków przekleństw, złorzeczeń, wszelkich grzechów i bluźnierstw 

18.00

+ Henryk KISIELEWICZ 4 rocz. śm

18.00

O Boże Miłosierdzie przez orędownictwo uwolnionych dusz z czyśćca dla Bożeny SOSOCIŃSKIEJ

NIEDZIELA – 1 XI 2020

7.30

+ Dawid RAPITA int od uczestników pogrzebu

7.30

 

9.00

+ Celina, Artur, ++ z Rodziny

9.00

 

10.30

+ Bożena SOBOCIŃSKA msza św. gregoriańska 1

10.00

ZA PARAFIAN

10.30

O Boże błog. i umocnienie w powołaniu dla Diakona Rafała, kleryków: Karola i Maksymiliana i o święte powołania do naszego seminarium
– int. od wspólnoty Przyjaciół Paradyża.

12.00

 

12.00

 

19.00

+ Walentyna MARCINKOWSKA int od uczestników pogrzebu

19.00